marka

Çözümlerimiz Hedefiniz Yönünde

Çetin Grup hizmet sektöründe çağın gerekliliklerini uygulayan, güvenilir ve global bir firma olma anlayışını benimsemiştir. Bugün geldiğimiz noktada, konusunda uzman kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkin ve zamanında cevap verebilecek hizmet ağına sahibiz.

Yönetim felsefemiz, insani değerlere ve iş ahlakı kurallarına bağlı olarak, yasal yükümlülüklerimizi zamanında ve tam olarak yerine getirmek, dürüstlük ve disiplin içerisinde en kaliteli hizmeti, en uygun şartlarda müşterilerimize sunmaktır.

Geniş hizmet ağımız ile kamu ve özel kuruluşlar içerisinde, “Hizmet sektörü”nde; hava ve deniz limanlarına, hastanelere, sosyal tesislere, alışveriş merkezlerine, konser-fuar-festival ve spor organizasyonlarına, “Üretim Sektörü” nde; fabrikalar, işletmeler ve tesislere, “Kurumlara yönelik”; belediyeler, hastaneler, eğitim kurumları, il ve bölge müdürlükleri gibi kamu kurum ve kuruluşlarına, “özel alanlar”da; toplu konutlar, siteler ve ortak yaşam alanlarına ve burada sayamadığım pek çok müşteri profiline hizmet veriyoruz.

ÇEMOBSAN MARKASI

ÇEMOBSAN 14 yıllık sektör tecrübesi ile oluşan sinerjiyi, yenilikçi ve modern çizgisiyle harmanlayarak  kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Gelişen ve çeşitlenen kullanım tercihlerine uygun, üretim ve pazarlamada esnekliği, tasarımlarında  işlevsellik ve estetiği temel alan bir yaklaşımla geliştirilen ürün grupları, ÇEMOBSAN marka güvencesi ile Türkiye genelinde 500’ün üzerinde satış noktasında yerini almaktadır. Uzman satış kadroları ile satış öncesi yönlendirme, danışmanlık ve  projelendirme; satış sonrası servis hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

411 kopya