ÇEMOBSAN Hakkında

Çemobsan Metal ve Plastik San.Tic.Ltd.Şti. özel güvenlik, temizlik, lojistik ve personel taşımacılığı hizmetleri ve kozmetik alanlarında faaliyet gösteren öncü kuruluşlardan biri olan Çetin Grup’un bir iştirakidir. Çemobsan, 2005 yılında kurulmuş ve 2007 yılından itibaren mobilya üretimine başlamıştır.
Kuruluşumuzdan itibaren, mobilya parçaları alanında küresel bir oyuncu olma hedefiyle, ülke ekonomisine katkımızı arttırmak ve yenilik, güvenilirlik ve nitelikli müşteri hizmeti sağlamak konusunda sektörde öncü olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gelişmiş Ar-Ge birimimizle, sektörde yeni trendler belirlemek için yenilikler yapmaya şevkle devam ediyoruz. Çemobsan’da Kalite Önce Gelir Güvenilir bir paydaş olmanın ve her zaman yüksek ürün ve hizmet kalitesi sağlamanın, günümüz dünyasında uzun vadeli iş ilişkilerini oluşturan ana unsurları arasında yer aldığının bilincini taşımaktayız. Bu ilkeler, aynı zamanda Çemobsan’ın sürdürülebilir kalkınma politikasının da temelini oluşturmaktadır.

vizyon64x64

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda lider olmak için gerekli olan farkı birlikte yaratmaktır.

misyon64x64

MİSYONUMUZ

Sektördeki trendleri belirleme yolunda ilerlemek, yenilik ve müşteri hizmetlerinde kalitenin tek adresi olmak en önemli hedefimizdir.