Çemobsan Hakkında

Çemobsan Metal ve Plastik Tic. A.Ş. özel güvenlik, temizlik, lojistik ve personel taşımacılığı hizmetleri ve kozmetik alanlarında faaliyet gösteren öncü kuruluşlardan biri olan Çetin Grup’un bir iştirakidir.

Çemobsan, 2005 yılında kurulmuş ve 2007 yılından itibaren mobilya üretimine başlamıştır.

Şirketimiz, 2017 yılının ilk çeyreğinde mobilya aksesuarları üretimine başlamıştır. Kuruluşumuzdan itibaren, mobilya parçaları alanında küresel bir oyuncu olma hedefiyle, ülke ekonomisine katkımızı arttırmak ve yenilik, güvenilirlik ve nitelikli müşteri hizmetleri konusunda sektörde öncü olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Neden JANUS ?

Modern dünya dinamiklerine bağlı olarak sürekli yenilenen ve gelişen yaşam alanlarındaki değişim, verimli alan yönetimini vazgeçilmez kılmıştır.

Janus, yenilikçi hareket teknolojileri ve yaşam alanlarına değer katan mimari çözümleriyle mobilya aksesuarları sektöründe yeni bir döneme kapı açmayı hedeflemektedir.

Alan Kazandıran Çözümler” vizyonunu benimseyen Janus, yaşam alanlarına sunduğu yenlikçi ürünlerle birlikte uzun dönem çözüm ortağınız olmak için doğmuştur.