Çemobsan Hakkında

Çemobsan Metal ve Plastik San.Tic.Ltd.Şti. özel güvenlik, temizlik, lojistik ve personel taşımacılığı hizmetleri ve kozmetik alanlarında faaliyet gösteren öncü kuruluşlardan biri olan Çetin Grup’un bir iştirakidir. Çemobsan, 2005 yılında kurulmuş ve 2007 yılından itibaren mobilya üretimine başlamıştır.
Şirketimiz, 2017 yılının ilk çeyreğinde mobilya aksesuarları üretimine başlamıştır. Kuruluşumuzdan itibaren, mobilya parçaları alanında küresel bir oyuncu olma hedefiyle, ülke ekonomisine katkımızı arttırmak ve yenilik, güvenilirlik ve nitelikli müşteri hizmetleri konusunda sektörde öncü olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çemobsan ARGE Merkezi
Çemobsan Ofis

Vizyonumuz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve partnerlerimizin çıkar ve mutlulukları kadar, topluma ve çevremize karşı olan sorumluluklarımızın da hassasiyetle gözetildiği bir yönetim anlayışını ve başarının varılacak bir hedef değil, hiç bitmeyen keyifli bir yolculuk olduğu inancını benimseyen, karlı ve aynı zamanda sektöründe global ölçekte lider bir kuruluş olabilmek.

Misyonumuz

Yaşam alanlarına değer katma ilkesini rehber edinerek, yerel ve ulusal bazda firmaların taleplerini karşılamak ve kendi markamızı geliştirmek için teknolojiyi etkin kullanan ve kaliteyi prensip haline getirmiş eğitimli çalışanlar yetiştirerek tüm müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürünler sunmak.

Başlıksız-1 kopya