SÜRGÜ SİSTEMLERİ

SDS 9620, rulmanlı üst düzey tekerleri ile gardrobunuzda dengeli ve sessiz hareket sağlamak için tasarlanmıştır. Sistem 18-24 mm sunta kalınlığı ile uyumludur ve Scorpius yavaşlatıcı sistemi ile birlikte kullanılabilir.

SDS 9602, ray üzerine montajlanan yavaşlatıcı çözümü ile akıcı bir hareket ve yumuşak bir kapanış sağlayan bir sürgü kapak sistemidir. Sistem 18-24 mm sunta kalınlığı ile uyumludur ve Lyra yavaşlatıcı sistemi ile birlikte kullanılır.

SDS 9601, rulmanlı üst mekanizma tekeri ile gardrobunuzda dengeli ve daha sessiz bir hareket sağlayan bir sürgü kapak sistemidir. 18-26 mm sunta kalınlığı ile uyumludur. Andromeda yavaşlatıcı sistemi ile birlikte kullanılabilir.

SDS 9500, 18-40 mm sunta kalınlığı ile pratik bir şekilde uyumlu olmasını sağlayan ayarlanabilir üst mekanizmaya sahip, işlevsel, üstten çalışan bir ağır kapak sürgü sistemidir. Andromeda yavaşlatıcı sistemi ile kullanılır.

SDS 9300, gardrobunuzun iç ve dış kapılarının akıcı bir şekilde hareket etmesi için zarif bir tasarıma sahip, ayarlanabilir bir sürgü kapak sistemidir. 16-22 mm sunta kalınlığı ile uyumludur ve Cygnus yavaşlatıcı ile kullanılabilir.

SDS 9220, rayın içine gizlenmiş yavaşlatıcı sistemi ile uygun tasarımlı, kurulumu kolay, ayarlanabilir bir sürgü kapak sistemidir. Sistem 18-20 mm sunta kalınlığı ile uyumludur ve yavaşlatıcı ile kullanılır.

SDS 9200 gardrobunuz için uygun maliyetli ve kurulumu kolay bir sürgü kapak sistemidir. Tekerlerinde kullanılan pratik kilitleme mekanizması sistemin kurulumunu oldukça kolaylaştırmaktadır . 18-28 mm sunta kalınlığı ile uyumludur.

SDS 9060 ayarlanabilir, gömme sürgü kapak sistemidir. Hem üst hem de alt mekanizmaların her ikisi de sunta içindeki bir oluğa monte edilir. Sistem 18-28 sunta kalınlığı ile uyumludur.

SDS 9051, oda ayırıcı olarak kullanılan, üstten ayarlı bir sürme kapı sistemidir. Mekanın iç tasarımında yer kazanmak için pratik bir çözüm sunar. 80 Kg taşıma kapasitesi ile 30-40 sunta kalınlığına uyumludur.

SDS 9040 ayarlanabilir, gömme sürgü kapak sistemidir. Plastik veya metal üst kılavuz seçeneklerine uygun şekilde tasarlanmıştır.18-30 mm sunta kalınlığı ile uyumludur.

SDS 9030 ayarlanabilir, gömme sürgü kapak sistemidir. Düşük ağırlıklı dolap kapaklarında kullanım amacıyla tasarlanmıştır. Sistem,18-30 mm sunta kalınlığı ile uyumludur.

SDS 9020, sunta içine gömülü alt mekanizmaları ile ayarlanabilir bir sürgü kapak sistemidir. Dişi ve erkek teker kullanım opsiyonu ile tasarlanmıştır. 18-28 mm sunta kalınlığı ile uyumludur.

SDS 9002 gardrobunuz için uygun maliyetli bir sürgü kapak sistemidir. Tekerlerinde kullanılan pratik kilitleme mekanizması sistemin kurulumunu oldukça kolaylaştırmaktadır. 18-28 mm sunta kalınlığı ile uyumludur.

SDS 9001, klasik tasarımı ile kullanışlı bir sürgü kapak sistemidir. 18-26 mm sunta kalınlığı ile uyumludur ve Andromeda yavaşlatıcı sistemi ile birlikte kullanılabilir.

SDS 6000, oda ayırıcı olarak kullanılan, üstten ayarlı bir sürme kapı sistemidir. Mekanın iç tasarımında yer kazanmak için pratik bir çözüm sunar. 80 Kg taşıma kapasitesi ile 30-40 mm sunta kalınlığına uyumludur.

WhatsApp