SÜRGÜ SİSTEMLERİ

2-9002-mekan
SÜRGÜLÜ KAPAK SİSTEMLERİ

Mobilya, kapılar ve alüminyum yapılar için raf desteklerinden, panel yapılarına ve multimedya aksesuarlarına kadar her türlü aksesuarı sunar. Mobilyalarınızı kişiselleştirmek için sürgülü kapı sistemleri de sunuyoruz.

7-9020-mekan
SÜRGÜLÜ GARDIROP SİSTEMLERİ

Hiçbir çaba harcamadan hayatı kolaylaştırmak ve daha düzenli hale getirmek için gardırobunuzu öğelerle düzenlemenize yardımcı olacağız. Ürünlerimiz ve aksesuarlarımız, her ihtiyacınıza uygun şekilde hayal gücünüzün özgürce dolaşmasına izin verecek şekilde tamamen kişiselleştirilebilir.

14-9051-mekan
SÜRME KAPAK SİSTEMLERİ

Ahşap kapılarda hassas ve güvenli hareketlilik ile açılım ve kapanım. El ile ilk 1 cm’lik hafif bir açılım tahrik teması sağlandığında kendiliğinden açılma özelliği çocuk engellemesi, darbe, sıkışma ve çarpmalarda emniyetli duruş ve geri dönüş ile güvenli kullanım.

Sürgü Sistemleri

Sürgülü sistemler estetik olarak tercih edilirken son zamanlarda daha kullanışlı olmalarından dolayı tercih edilmektedir. Sürgülü kapı sistemleri manuel ve otomatik olarak ikiye ayrılır. İki kapı iç içe geçer ve bir kanal üzerinde hareket eder. Kilit sistemi vardır. Kapandıktan sonra kilitlenir. Firmamız sürgü sistemlerinde montaj ve teknik hizmet de dahil olmak üzere hizmet sunar. Ürünlerimizi görmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sürgülü Kapı Çeşitleri

Sürgülü kapılar tek model değildir. Kullanım amaçlarına göre birçok çeşidi vardır;

  • Cep modeli
  • Sürme modeli
  • Rustik modeli

Her modelin özelliği farklıdır. Evinizin şekline ve dekorun en uygun modeli firmamızdan seçebilirsiniz. Cep model daha dar alanlarda duvar oyuğuna yapılır. Sürme modelde çift kanat vardır ve en çok tercih edilen modeldir. Rustik model en uygun fiyatlı modeldir.

Sürgü Sistemleri Yapı Malzemesi

Sürgü sistemleri yapı malzemesi ahşap, metal, alüminyum, çelik, cam gibi bir çok maddeden yapılmaktadır. Kullanım ömrü imal edildiği malzemeye göre değişir. Ahşap sürgü sistemleri kullanımı biraz zordur, fakat ekonomik olarak çok uygundur. Cam ve metal sürgülü sistemler rahat kullanılır. Temizliğine çok dikkat etmek gerekir. Zaman içinde sürgü içinde biriken kir ve tozlar kapıların daha zor kapanmasına neden olabilir. Firmamızdan size en uygun sürgü sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Cam Sistemler

Son zamanların en çok tercih edilen modeli cam modeldir. Özellikle salonlarda ve ev içi dekorasyonda tercih edilir. Cam seçimini kendiniz yapabilir veya firmamızda çalışan deneyimli personellere bırakabilirsiniz. Cam kalitesi dayanıklı olup parçalanmayan camdan yapılır. Temizliği kolaydır. Isı yalıtımı en üst seviyededir. Cam kapılar hem ev hem de iş yerleri için uygundur.

Kullanım Şekli

Sürgü sistemleri otomatik olarak seçilirse daha kullanışlı hale gelir. Otomatik sistemler daha çok insan giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde tercih edilir. Otomatik kullanım pandemi süreci boyunca en rahat kullanım sağlamaktadır. Firmamız sürgü kapı mekanizması piyasasında lider ve önder bir firmadır. Her türlü sorunuz ve ihtiyacınız için firmamızı arayınız. Fiyat seçeneği tercih edilen sisteme göre değişiklik göstermektedir.